پیشنهاد ویژه
جدیدترین محصولات
محصولات پیشنهادی

گاوصندوق


محافظت از اموال و اشیاء گرانبها همواره برای مردم ضرورت دارد. از سوی دیگرفاجعه های طبیعی مانند زلزله و همچنین عوامل انسانی مانند سرقت نیاز به حفاظت از این اموال را دوچندان می کند.                             از این رو خرید گاوصندوق برای ایمن نگه داشتن وسایل در مقابل چشم کنجکاو دیگران، نه تنها در خانه ها بلکه در ادارات و سایر اماکن شغلی، یک امر حیاتی و همچنین ضروری است.
خرید یک گاوصندوق با کیفیت نه تنها برای حافظت از اشیاء ارزشمند پولی مانند ارز، اصناف و سکه، بلکه برای اسناد بسیار ارزشمند مانند گواهینامه ها ، قراردادها ولوازم الکترونیکی نیز بسیار پر کاربرد است.

مهم ترین نکات قبل از خرید گاوصندوق


  • وزن گاوصندوق باید به حدی باشد که جابجایی آن برای افراد براحتی امکانپذیر نباشد.
  • ظرفیت گاوصندوق باید متناسب با اشیاء و لوازمی که قرار است در آن قرار گیرد انتخاب شود به همین دلیل در ابتدا هدف از خرید گاوصندوق را مشخص کنید تا متناسب با آن ظرفیت گاوصندوق را بررسی                کنید.
  • ایمنی بالا در برابر حرارت و ضربه یکی از ویژگی های مهم گاوصندوق است که محافظت از اشیاء را در شرایطی مانند آتش سوزی و سرقت تضمین می کند.
  • انتخاب مدل رمز گاوصندوق به صورت الکترونیکی یا مکانیکی و یا ترکیبی به صورتی که بیشترین ضمانت ایمنی را برای اموال ایجاد کند.
  • گارانتی گاوصندوق برای تعویض قطعاتی که با مشکل  مواجه می شود بسیار اهمیت دارد.

انواع گاوصندوق


در یک دسته بندی انواع گاو صندوق را می توان بر اساس مکان مورد استفاده آن ها به صورت، گاوصندوق خانگی، گاوصندوق اداری، گاوصندوق هتلی، گاوصندوق فوق امنیتی، گاوصندوق دکوراتیو تقسیم بندی                   کرد.
در نوع دیگر دسته بندی می توان گاوصندوق ها را بر اساس قابلیت رمزگزاری به سه نوع گاوصندوق مکانیکی، گاوصندوق دیجیتالی و اثرانگشتی تقسیم بندی کرد.

قیمت گاوصندوق


مهم ترین موضوعی که در بررسی قیمت گاوصندوق باید در نظر داشته باشید این است که نباید قیمت را فدای کیفیت و ایمنی بالا نمایید. بنابراین توجه کنید که اگر قیمت گاوصندوق معمولی و خانگی                     پایین تر از قیمت امن ترین گاوصندوق خانگی نسوز و ضدسرقت است، اما حفاظت از اموال شما در این قبیل از صندوق ها ضمانتی ندارد.